...
Menu Close

Kui Teil on mure oma autoga, siis tulete meie juurde ja meie otsime “haige” koha üles ning näitame Teile defektse osa kui võimalik. Kogu autole diagnostikat ei tee ja remonti samuti, küll aga pisireguleerimisi. Meie ülevaatuspunkt omal initsiatiivil pakub juba 8 aastat nn. “Tuled korda” kampaania raames aastaringselt võimalust tasuta kontrollida esitulede korrasolekut ja vajadusel reguleerimist.  Murede korral vea otsingul kasutame ülevaatusel kasutatavaid seadmeid.

Remonti ei tee ja Teie mure pealt raha ei teeni, sest teenus on tasuta nii nagu pealkiri ütleb, sest narr on raha küsida vähem kui 5 minutit kestnud vea otsingu eest.

Küsite:Miks oleme meie etemad kui teenindus või teised tehnoülevaatuspunktid?
Vastan:a) Kui teeninduses on järjekord, siis meilt saate koheselt teada, kas ja kui palju kannatab veel sõita.
b) Saate eelnevalt teada, kui palju võib remont maksma minna kuna on võimalus autoosade poest järgi uurida vajamineva varuosa hinna.
c) Kuna meid ei mõjuta remondiarve suurus siis oleme sõltumatud eksperdid ja sellega jäävad ära “kahtlased juurdekirjutused”.
d) Teenus on Teile ühekordne, meie püsikliendile aga AASTARINGSELT KASUTATAV.
e) Ülevaatuse käigus reguleerime vanematel masinatel CO%, ja vajadusel süütenurka (kui ülevaatuse läbimiseks vajalik CO ja HC sõltub sellisest pisitoimingust) kui antud sõlmed alluvad reguleerimisele ja toiming ei võta kaua aega.

KA TASS KOHVI ON TEILE TASUTA

Kasutatud auto ostul anname ostetavale autole, tehnonõuetele vastavuse hinnangu kusjuures autot kontrollime põhjalikumalt, kui tehnoülevaatusel, sest siis teeme ka amortisaatori vibratesti mida tehnoülevaatusel tegema ei pea. Saate seejuures olla vahetult auto kontrollimise juures ja auto all.  Sellise teenuse eest küsime 20€. Kui soovitakse “diisli suitsususe” testi siis peab maksma testi eest veel 8€. Tavaliselt oskame küllalt usutava hinnangu anda ka ilma selle ekstreemse diislitestita.

Teie teenistuses
Mait Millert

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.