Menu Close

Tehnoülevaatuspunkt on tegelenud tehnoülevaatusega alates 1991-st aastast. Leping, mis sõlmiti ARK ja ülevaatuspunkti vahel kannab numbrit 1 ja on sõlmitud 1 märts 1994.a. Seega võime öelda, et meie ülevaatuspunkti töötajad on pika töökogemusega oma ala meistrid, vaatamata sellele, et Maitene OÜ nime all alustasime tööd alles aprill 2002.

Ise olen tegelenud autode tehnilise ülevaatusega 1995 aastast alates ja loodan jätkata oma ametit ka edaspidi. Olen saanud koolitust Tallinna Kõrgemas Tehnikakoolis sissepritse- ja elektroonilise juhtimisega karburaatorite alal. Olen läbinud Japautos SUZUKIDE baaskoolituse selleks, et ennast ja oma alluvaid hoida kursis autotehnika uusimate saavutuste kohalt. Lõpetasin edukalt “Kainuu Ammatiopisto” autodiagnostika koolituse programmi mis kestis 01.10.2007 – 20.06.2009 seda ikka selleks, et olla abiks Teile head autoomanikud. Ei pea ennast professoriks aga kui mõni autoesinduse tegelane püüab Teile “kärbseid pähe ajada” siis oleksin suurima rõõmuga Teie tehniline nõustaja ja “autoadvokaat” nii palju kui oskan sest Autokutseõppe Liidu kutsetunnistus 41589 peaks olema piisav argument minu selgituste usutavuse koha pealt. Olen 10 aastat vedanud tehnoülevaatusfoorumit Auto 24 saidil millest saab hea ülevaate sellest kuidas mõistan kohati keerulisi reegleid ja tehnoülevaatuse korraldamise põhimõtteid. Klientide paremaks teenindamiseks on võimalus kohapeal auto järjekorda registreerida kui seda ise palute. Samuti on meie klientidel õigus küsida iga otsuse kohta selgitusi kasvõi seaduseteksti väljatrükina ning samuti on Teil õigus vahetult osaleda auto kontrollimisel auto allgi kui soovite ja kui ise alla ei saa siis saate liikuva videokaamera vahendusel näha mida ja kuidas kontrollitakse auto all?

Kui tulete meile tehnoülevaatusele siis leiate eest mitte “kontrollpunkt-sõela” vaid AUTOPOLIKLIINIKU, mis (juhul kui avastatakse olulisi rikkeid) annab Teie autole “sõltumatu diagnoosi” mis vormistatakse kordusülevaatusena enne “ravi”. Kasutusel on meil piduristend mis võimaldab kontrollida ka pideva neliveduga  auto pidureid (näit. Subaru) ilma lisarullikuid kasutamata. Väljaarvatud 2000 aasta väljalaskega Jeep`i.

Kui soovite teada saada oma auto seisukorda teel püsivuse osas siis vastavalt Teie soovile lülitame sisse amortisaatorite raputusstendi (raputusstendi olemasolu seadus ei nõua). Vajadusel sätime rehvirõhud, arvestades vedrustuse seisukorda, amortisaatorite olukorda, rehvi koormusindeksit ja tegelikku koormust.

Selleks, et piduritest oleks maksimaalselt aus, lasime pidurdusjõu mõõtja kalibreerida (seadus ei nõua sellist toimingut, piisab ainult kaalu kalibreerimisest).

Teid teenindavad asjatundlikud kakskeelsed ja sõbralikud tehnoülevaatajad, kes on suutelised vastama kõikidele küsimustele, mis puudutavad tehnoülevaatust.

Ainukesena või ühena vähestest ülevaatuspunktidest teeme TASUTA veaotsingut st. kui Teie auto teeb Teile muret, siis tulete kohale, räägite murest ja meie, kasutades ülevaatuspunktis kasutusel olevaid seadmed, püüame täpsustada ja leida milles probleem. Seda teenust kasutatakse AINULT probleemi olemasolul. Kõik remonditöökojad saavad meil TASUTA testida auto pidureid, heitgaase (bensiini mootoril), otsida leidmata lõtkusi ja kolinaid, teha amorditesti olenemata sellest, kas auto on meil varem käinud või ei ole.

Veaotsing võib võtta aega ainult 5 minutit ja kuidagi narr on sellise (meie jaoks pisiteenuse) eest raha võtta ja Teie mure pealt teenida.

Hinnapoliitika on paindlik sest meie klient saab ise kujundada ülevaatuse eest makstava tasu suurust põhitariifist kuni 0 euroni (vt. hinnakirjast).

Tehnoülevaatuse eest saab maksta kohapeal “sulas” või maksekaardiga kuna on kohapeal terminal olemas, saab veel internetipanga vahendusel ülekannet tehes. Asutused ei pea tooma “garantiikirja” ega sõlmima lepingut sest usaldame klienti alati ja anname ülekandearve juhile kaasa.

Tallinnas Laki 20 on meie asukoht kus toimetame.
Töötame E-R  9:00 – 18:00  L 9:00 – 16:00

telefon 71 54 246
Lugupidamisega Mait Millert
Juhataja